fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

O nás

O nás

 Detský raj Lienkovo Vám ponúka príjemné prostredie, kde so svojimi deťmi zažijete veľa smiechu, zábavy a radosti. Na ploche 560 m2 si prídu na svoje všetky deti do 12 rokov, ale aj rodičia alebo starí rodičia.

 Pre deti je pripravené : - multifunkčné dvojpodlažné ihrisko s prekážkami, - dvojšmýkľavka s pristátím v guličkovom bazéne s 6500 guličkami, - horizontálny roller s pichliačmi, - plastový tunel, - presklenný most ponad hlavy rodičov, - trampolína, - lezecká stena,- lanová hojdačka, - lanová dráha, aréna na loptové hry, - detský kútik s bazénom a guličkami pre tých najmenších a množstvo iných hračiek.

V herni je zóna aj  pre deti do 3 rokov, takže aj malé detičky majú svoj bezpečný priestor.

Príjemné posedenie pre deti a samozrejme aj rodičov Vám ponúkneme v našej reštaurácii s kaviarňou.  V  ponuke máme  výbornú kávu, osviežujúce milkshake, teplú čokoládu, džúsy, zákusky, či iné maškrty. Okrem občerstvenia, Vám ponúkame aj niečo pod zub.  Bryndzové pirohy, bryndzové halušky, hamburger, rôzne druhy palaciniek, plnené knedlíčky, kuracie nugetky, hranolky, či iné dobroty.....  

V Detskom raji Lienkovo Vám ponúkame komplexné služby. Okrem interiérového ihriska, kaviarne či reštaurácie,  Vám ponúkame službu krátkodobej opatery detí. Myslíme aj na tých,  ktorí máte dohodnutého lekára alebo si potrebujú niečo vybaviť na úradoch, obchodoch a nechcete brať svoje dieťa so sebou. Privedťe  deti k nám a naše animátorky sa  budú vášmu dieťaťu venovať individuálne, počas celej Vašej neprítomnosti. Stráženie detí poskytujeme v priestoroch nášho Detského raja Lienkovo počas otváracích hodín a to aj počas víkendov a sviatkov.

V období prázdnin ponúkame pre deti denné prázdninové tábory. Ráno k nám deti priveziete a náš profesionálny tím sa o deti celodenne postará. ( viac o táboroch v sekcii denné tabory )

  Využite čas pre seba a v kľude si prečítajte noviny, časopisy alebo využite naše bezplatné pripojenie na WIFI.

Všetky atrakcie a materíály sú vyrobené v EÚ a certifikované v súlade so slovenskými predpismi a predpismi EÚ a spľňajú tie najprísnejšie bezpečnostné predpisy.

Ak potrebujete vybiť deťom prebytočnú energiu a sebe naopak dobiť energiu pri skvelej káve a v príjemnom prostredí, ste u nás na tej správnej adrese.

Tešíme sa na každého z Vás. wink